För studenter

Kontaktuppgifter till respektive företag

Notar
Nina Axelsson
070-2366770
nina.axelsson@notar.se

Erik Olsson
Maria Bonerud Zettergren
maria.bz@erikolsson.se
0709-22 32 70

SkandiaMäklarna
Christina Henriksson 
christina.henriksson@skandiamaklarna.se
070-9788498

Uppsala Riksmäklaren
Karin Kröger
070-308 52 20

RE/MAX
Emma Svensson
emma.svensson@remax-sverige.com
Telefon: +46 (0)8-720 76 00

Fastighetsbyrån
Linda Broman 
linda.broman@fastighetsbyran.se
070-3004809

Widerlöv & Co
Daniel Jansson
daniel.jansson@widerlov.se
070-6674276

Länsförsäkringar

Josefin Johansson

josefin.johansson@lansfast.se

073-441 04 06

Bjurfors
Dragana Bixo
Dragana.bixo@bjurfors.se
070-782 00 27

Innerstadsspecialisten
Magnus Holmberg
070-727 70 38
Pelle Lundberg
Cecilia Börjesson / Kamjar Shahi
08-514 202 64

Svensk fastighetsförmedling
Josefin Thörnert

josefine.thornert@svenskfast.se

070-4315012

Mäklarringen
nathalie.sjoblom@maklarringen.se

jobbahososs@maklarringen.se 

Mäklarhuset 

Anna Hansson

070-578 06 55
anna.hansson@maklarhuset.se

Svenska Mäklarhuset
Elisabeth Fogelström
070-4499110

elisabeth.fogelstrom@smh.se

HusmanHagberg
Filip Ingelsson 
filip.ingelsson@husmanhagberg.se
073-6554829 

ERA
Peter Kronholm

peter@erasweden.com
070-8779770

Hultberg & Almquist
Marie Almquist
marie@hultbergalmquist.se
073-5001555

Södermäklarna
Saki Carapanos
saki.carapanos@sodermaklarna.se
08-644 90 44
070-718 95 92
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *